Pasaulio taurės etape VDU ketveriukė nusileido mongolams ir belgams
Šanchajuje vyksta ketvirtasis Pasaulio taurės etapas, nesusiklostęs Lietuvos atstovams.
Kauno VDU komanda pralaimėjo abu C grupės mačus ir neprasibrovė į ketvirtfinalį.
Pirmame susitikime lietuviai 15:17 nusileido Ulan Batoro (1/1) komandai iš Mongolijos.
Likus minutei Kajus Leliukas buvo sumažinęs deficitą iki vieno taško, bet varžovai sumetė baudų metimus ir susikūrė pergalingą persvarą.
7 taškus VDU ekipai pelnė Rokas Jocys, po 3 – Nojus Vaivada ir K.Leliukas, 2 – Gabrielius Čelka. Nugalėtojams po 5 taškus surinko Enkhbaataras Onolbaataras ir Delgernyamas Davaasambuu.
Antrame susitikime kauniečiai 18:21 krito prieš Antverpeno komandą (2/0).
Anksti iniciatyvę atidavę VDU krepšininkai vėliau sugebėjo išlyginti rezultatą (18:18), tačiau stabdydami varžovus išnaudojo pražangų limitą, o belgai triumfavo susirinkę metimus „iš eilutės“.
8 taškus šįkart pelnė R.Jocys, 7 – K.Leliukas, 2 – G.Čelka, 1 – N.Vaivada. Nugalėtojams 9 taškus surinko Jonas Foertsas, 7 – Dennisas Donkoras.
Galutinėje rikiuotėje VDU užėmė vienuoliktąją vietą ir gavo 16 bendros įskaitos taškų.

Norėdami komentuoti prisijunkite.