07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

L.Odomas prisipažino: paskutiniais metais NBA narkotikai buvo pagrindinis mano dalykas

(4)
Kovo 30 d., 11:31
L.Odomas turi problemų dėl narkotikų vartojimo (Scanpix nuotr.)
L.Odomas turi problemų dėl narkotikų vartojimo (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Buvęs Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Lamaras Odomas prisipažino, kad narkotikai lėmė tai, jog jis anksčiau laiko baigė karjerą.

„Tuo metu pagrindinis dalykas mano gyvenime buvo narkotikai. Turbūt tai pagreitino mano karjeros pabaigą, nes narkotikai iš manęs atėmė norą treniruotis ir palaikyti gerą formą“, – teigė amerikietis.

L.Odomas NBA paskutinį kartą žaidė būdamas 33-ejų. Trumpam jis buvo atvykęs į Vitorijos „Baskonia“ gretas, bet greitai paliko ekipą. Dėl narkotikų perdozavimo L.Odomas buvo atsidūręs ligoninėje ir medikai dėjo daug pastangų, jog išsaugotų jo gyvybę.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

Gairės: nba, narkotikai, odomas
4 komentarai
Naujausi komentarai (4)
Geriausiai ivertinti (4)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA