07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Eurolyga nori drastiškai padidinti už pergales klubams skiriamas premijas

čempionui – milijonas eurų (9)
Balandžio 14 d., 18:58
Mažiau klubų uždirbtų gerokai daugiau pinigų (Scanpix nuotr.)
Mažiau klubų uždirbtų gerokai daugiau pinigų (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Eurolyga rengiasi permainoms ne tik dalyvių rikiuotėje, bet ir skirstant premijas už pasiektas pergales ir iškovotus titulus.

Kaip jau rašėme, Eurolygoje nuo 2016–2017 metų sezono rungsis 16 komandų (šiuo metu – 24), iš kurių 11 turės ilgalaikes licencijas. 16 pajėgiausių Europos ekipų tarpusavyje žais nacionalinio čempionato formato reguliariajame sezone, kurį sudarys 30 rungtynių.

Ispanijos žiniasklaida skelbia, kad Eurolygos dalyvės galės gerokai labiau padidinti savo biudžetus. Jeigu šiemet už pergalę klubas gaudavo 7 tūkstančius eurų, tai pagal naują sistemą uždirbtų net 40 tūkst. eurų už laimėtą susitikimą.

Eurolygos čempionams atitekdavo 250 tūkst. eurų čekis, o dabar norima padidinti sumą net keturis sykius – iki milijono eurų. Finalininkai gaudavo 125 tūkst. eurų, o naujoji sistema gerokai padidintų šią sumą – iki 400 tūkst. eurų.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai (5)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja