07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

„Žalgiris“ atsisveikino iškart su keturiais legionieriais

(110)
liepos 11 d., 11:00
B.Dunstonas ir M.Mitchellas palieka Kauną (BNS nuotr.)
B.Dunstonas ir M.Mitchellas palieka Kauną (BNS nuotr.)
Šaltinis: Žalgiris

Naujojo sezono sudėties komplektacijos darbus tęsiantis Kauno „Žalgirio“ klubas padėkojo keturiems komandoje rungtyniavusiems krepšininkams – Bryantui Dunstonui, Mattui Mitchellui, Isaiah Wongui ir Brady Manekui.

B.Dunstonas ir M.Mitchellas prie „Žalgirio“ prisijungė 2024-ųjų vasarą.

26 metų 198 cm ūgio M.Mitchellas Lietuvos krepšinio lygoje per 16 minučių fiksavo 6,7 taško, 2,6 atkovoto kamuolio ir 6,7 naudingumo balo vidurkius.

Vidurio puolėjas B.Dunstonas per 14 minučių rinkdavo po 5,1 taško, po 2,9 atkovoto kamuolio ir po 7,4 naudingumo balo.

I.Wongas į Lietuvą atvyko kovo pradžioje. Balandžio viduryje su juo buvo sudaryta nauja ilgalaikė sutartis, su galimybe ją nutraukti 2025-ųjų vasarą. Klubas pasinaudojo šia sąlyga ir atsisveikino su 6,5 taško ir 4,7 naudingumo balo vidutiniškai rinkdavusiu gynėju.

Jau kiek anksčiau komandą paliko B.Manekas, kuris buvo paskolintas ir sezoną užbaigė Turkijos bei Puerto Riko komandose.

Kauno „Žalgiris“ dėkoja B.Dunstonui, M.Mitchellui, I.Wongui ir B.Manekui už darbą ir linki geros kloties tolimesnėse karjerose. 

 

110 komentarai
Naujausi komentarai (110)
Geriausiai ivertinti (110)
PRO komentarai (11)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Kai svajonė baigiasi