07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

"Žalgirio" direktorius J.Stadalninkas: patekome į sunkiausią grupę

(61)
Gruodžio 28 d., 15:24
Stadalninkas Jonas
Stadalninkas Jonas
Šaltinis: Krepsinis.net

Naujasis Kauno "Žalgirio" direktoriaus Jonas Stadalninkas po Eurolygos "Top 16" burtų nebuvo patenkintas. Pasak jo, "Žalgiris", Barselonos "Regal Barcelona", Tel Avivo "Maccabi" bei Kantu "Bennet" sudaro stipriausią grupę antrajame etape. 

"Manau, kad patekome į sunkiausią grupę. "Regal Barcelona" bei "Maccabi" jau įrodė, kad tai vienos geriausių komandų Eurolygoje pastaraisiais metais. Abi jos nori laimėti turnyrą. Be to, "Bennet" taip pat įrodė, kad yra gera komanda. Norint žengti toliau, mums teks daug dirbti", - tikino J.Stadalnininkas.

Primename, jog E grupėje susitiks Maskvos CSKA, Pirėjo "Olympiacos", Stambulo "Anadolu Efes" ir Stambulo "Galatasaray".

F grupėje savo jėgas išvandys Madrido "Real", Sienos "Montepaschi", Malagos "Unicaja" bei Bilbao "Gescrap".

G grupėje kausis Stambulo "Fenerbahce Ulker", Atėnų "Panathinaikos", Kazanės "Unics" bei Milano "Emporio Armani".
 

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

61 komentarai
Naujausi komentarai (61)
Geriausiai ivertinti (61)
PRO komentarai (2)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja