Žalgirietis – tarp naudingiausių pirmųjų ketvirtfinalio rungtynių žaidėjų
Balandžio 30 d., 13:19
N.Williamsas-Gossas pateko tarp penkių naudingiausių žaidėjų (Žalgirio nuotr.)
Naudingiausiu Eurolygos ketvirtfinalio etapo pirmųjų rungtynių žaidėju tapo Nikola Milutinovas.
Pirėjo „Olympiacos“ centras surinko 25 naudingumo balus. Tel Avivo „Hapoel“ vidurio puolėjas Danielis Oturu liko antras, nors surinko 38 balus, tačiau jo ekipa patyrė nesėkmę.
Trečiąją poziciją užėmė Mike‘as Jamesas (30 naud. bal.) iš Monako „AS Monaco“, ketvirtas finišavo Kauno „Žalgirio“ gynėjas Nigelas Williamsas-Gossas (24 naud. bal.), o 5–6 pozicijas pasidalino Stambulo „Fenerbahče“ tandemas Wade‘as Baldwinas ir Tarikas Biberovičius, surinkę po 22 balus.

Norėdami komentuoti prisijunkite.