„Žalgirį“ minėjusio E.Atamano pareiškimas: jei netapsime čempionais, aš pasitrauksiu
(10)
Atėnų „Panathinaikos“ komanda stringa ir pastaruoju metu Eurolygoje patyrė du pralaimėjimus – prieš Pirėjo „Olympiacos“ bei Milano „EA7 Emporio Armani“.
Dabar PAO laukia trečias iš eilės namų mačas Eurolygoje, kuomet bus priimta Bolonijos „Virtus“. Erginas Atamanas prieš mačą kalbėjo apie savo ateitį Atėnuose ir rėžė skambų pareiškimą, kokie būdingi šiam treneriui.
„Neturėtume susitelkti ties dramos kūrimu, Eurolygoje nutinka visko. Kaip pralaimėjome keturis mačus namie, taip laimėjome Madride, Stambule, Kaune. Vakar pralaimėjome antrame kėlinyje, niekas neveikė, bet taip nutinka. Tai ta pati komanda, kuri prieš dvi savaites laimėjo prieš „Fenerbahče“ ir „Žalgirį“ bei namie prieš „Hapoel“.
Esu treneris, kuris prisiima atsakomybę. Labai pasitikiu savo komanda, noriu kelti dar vieną svarbų iššūkį. Turiu dar vienerius garantuotus kontrakto metus, tačiau jei netapsime čempionais Eurolygoje ar Graikijos pirmenybėse, aš pasitrauksiu. Tai viskas“, – sakė turkas.

Norėdami komentuoti prisijunkite.