„Virtus“ Italijos lygos pusfinalį pradėjo nesėkme
Gegužės 30 d., 22:59
C.Edwardsas savo komandoje buvo rezultatyviausias (Klubo nuotr.)
Italijos lygos pusfinalio starte Bolonijos „Virtus“ iškart prarado namų pranašumą. Bolonijos ekipa savo aikštėje 83:91 (23:18, 23:27, 19:19, 18:27) nusileido Venecijos „Umana Reyer“.
Serijoje yra žaidžiama iki trijų pergalių. Kitame pusfinalyje susitinka Brešos „Germani“ su Milano „EA7 Emporio Armani“.
Nugalėtojus į pergalę atvedė Kyle'as Wiltjeras su 26 taškais, Jordanas Parksas pridėjo 16, R.J. Cole'as – 13.
„Virtus“ traukė 21 tašką pelnęs Carsenas Edwardsas, Mouhametas Dioufas surinko 16.

Norėdami komentuoti prisijunkite.