(6)
Lapkričio 21 d. 09:19
V.Wembanyama nusileido P.George'ui (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iš duobės neišlipo Victoras Wembanyama bei jo atstovaujami San Antonijaus „Spurs“ (3/11).

Teksaso klubas namie 99:124 (27:33, 28:33, 22:25, 22:33) krito prieš Los Andželo „Clippers“ (5/7).

„Spurs“ ilgai laikėsi koviniu atstumu o dar trečiojo kėlinio pabaigoje buvo prisitraukę iki vienuolikos taškų deficito (75:86), tačiau lemiamam spurtui jėgų nerado. Priešingi – netrukus atsiliko 80:102 ir atsisveikino su šansais laimėti.

V.Wembanyama šį kartą ryškus nebuvo – 27 minutės, 9 taškai (4/8 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 1/1 baudos metimo), 3 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai, klaida ir pražanga.

Puolime strigo visa San Antonijaus ekipa, pataikiusi tik 26 procentus tritaškių (10/38) ir klydusi dvigubai dažniau už varžovus (16:7).

Pagrindine mačo žvaigžde tapo Paulas George’as – 32 minutės, 28 taškai (7/8 dvitaškių, 4/8 tritaškių, 2/2 baudų metimų), 5 atkovoti ir perimtas kamuolys, 6 rezultatyvūs perdavimai, 2 klaidos ir pražanga.

„Clippers“ pralaimėjimų seriją nutraukė tik Russellui Westbrookui pasiryžus pasitraukti iš starto penketo, nors jo pamaina šį kartą buvo itin blanki – Terance’as Mannas per 25 minutes viską prametė (0/2 dvitaškių, 0/4 tritaškių) ir nepelnė nė taško. Los Andželo ekipa po mačo sulaukė ir varžovų komplimentų.

„Šiandien žaidėme prieš nuostabią komandą. Meldžiuosi, kad visi jų sudėtyje išliktų sveiki, nes jie gali varžytis dėl titulo ir patriukšmauti Vakaruose“, – teigė Keldonas Johnsonas.

Devintąjį kartą paeiliui pralaimėję „Spurs“ išlieka prasčiausia komanda Vakarų konferencijoje, pamažu po Jameso Hardeno mainų įsibėgėjantys „Clippers“ žengia vienuolikti.

Komandos San Antonijuje dar kartą susitiks ketvirtadienį.

„Clippers“: Paulas George’as 28 (5 atk. kam., 6 rez. perd., 4/8 tritaškių), Kawhi Leonardas 21 (2/6 tritaškių), Normanas Powellas (5 atk. kam.) ir Danielis Theisas (7 atk. kam., 8/10 metimų) po 19, Jamesas Hardenas 13 (10 rez. perd., 2/8 tritaškių), Russellas Westbrookas 10 (6 rez. perd., 3 per. kam.), Ivica Zubacas 8 (11 atk. kam.).

„Spurs“: Keldonas Johnsonas 22 (10 atk. kam., 5 rez. perd., 2/8 tritaškių), Cedi Osmanas 17 (5 atk. kam.), Zachas Collinsas 12 (1/5 tritaškių), Tre Jonesas 11 (5 rez. perd.), Malaki’us Branhamas 10, Victoras Wembanyama 9 (0/4 tritaškių), Jeremy Sochanas 8 (8 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: geriausių Lietuvos krepšininkų TOP20 – Buzelio potencialas ir galimybės, pelenės istorijos, veteranų likimai, Ulanovo pajėgumas ir kaip kai kurie žaidėjai atrodytų kitose komandose