Tenerifės klubas FIBA Čempionų lygą iškeis į Europos taurę
(21)
Viena FIBA Čempionų lygos flagmanių tapusi Tenerifės „La Laguna“ palieka turnyrą.
Ispanijos portalas AS.com skelbia, kad klubas keliasi į formatą atnaujinti ketinančią Europos taurę.
Abi pusės turėtų pasirašyti ilgalaikę sutartį, formule „3 plius 2“.
Tenerifės klubas 2012-aisiais pakilo į aukščiausią Ispanijos lygą, o jau 2016-aisiais debiutavo Čempionų lygoje ir per pastarąjį dešimtmetį krypties nekeitė.
„La Laguna“ du kartus triumfavo Čempionų lygoje (2017 ir 2022 metais), o finalo ketvertą pasiekė net septynis iš dešimties sezonų. Pastaruoju bandymu ispanai pusfinalyje atsimušė į Vilniaus „Rytą“.
Ispanijos klubo prisijungimas Europos taurei yra didelis laimėjimas. Pastaraisiais metais turnyrą paliko Badalonos „Joventut“, Las Palmo „Gran Canaria“ ir Malagos „Unicaja“, o praėjusiame sezone stipriausioms žemyno pirmenybėms Europos taurėje atstovavo tik Manresos BAXI.
Ispanijos pirmenybėse Tenerifės ekipa stabiliai pasiekia atkrintamąsias, tačiau titulais prieš gausų Eurolygos desantą pasigirti negali.
Ekipai atstovauja Rokas Giedraitis, tačiau jis ilgam iškrito iš rikiuotės dėl trūkusių kryžminių kelio raiščių.

Norėdami komentuoti prisijunkite.