Taivane – rezultatyvi M.Kupšo ir E.Mockevičiaus akistata

(5)
Balandžio 21 d. 14:25
M.Kupšas triumfavo

Pergalę Taivano čempionate iškovojo Mindaugo Kupšo atstovaujama Kaohsiungo „Aquas“ (1511) ekipa, kuri išvykoje įveikė Tainano „GhostHawks“ (7/20) komandą, jos garbę gina Egidijus Mockevičius 86:78 (31:13, 17:23, 18:16, 20:26).

Nugalėtojams M.Kupšas per 35 minutes surinko 17 taškų (7/11 dvit., 3/5 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 4 klaidas ir 5 pražangas.

Pralaimėjusiems E.Mockevičius per 32 minutes pelnė 13 taškų (3/7 dvit., 7/10 baud.), 16 atkovotų kamuolių, 2 rezultatyvius perdavimus, klaidą ir 4 pražangas.

Nugalėtojams buvęs Utenos ekipos legionierius Shannonas Scottas pelnė 18 taškų, pralaimėjusiems buvęs Vilniaus „Ryto“ legionierius Milko Bjelica pelnė 18 taškų.

Gairės: mockevičius, kupšas