07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

T.Masiulis: apie sustabdytą varžovų lyderį ir išplėstą rotaciją

VIDEO interviu, FOTOGALERIJA (1)
Kovo 24 d., 22:40
Masiulis (BNS nuotr.)
Masiulis (BNS nuotr.)
Tautvydas Kubilius
Krepsinis.net

Kauno „Žalgiris“ Eurolygos rungtynėse 78:71 namie palaužė Miuncheno „Bayern“ krepšininkus ir sustiprino savo pozicijas turnyrinėje lentelėje

Po pergalės kauniečių vyriausiasis treneris Tomas Masiulis akcentavo pagerintą gynybą po pertraukos.

„Buvo sunkios rungtynės prieš gerai besiginančią komandą. Pirmoje pusėje jie atkovojo 12 kamuolių puolime. Antroje pusėje šią problemą išsprendėme ir džiaugiamės, kad pavyko iškovoti dar vieną pergalę, bet žaidimas nebuvo pats geriausias“, – kalbėjo T.Masiulis.

– .Kap pavyko pristabdyti A.Obstą? Kas atliko geriausią darbą?

– Daug dirbo Arnas Butkevičius, padėjo Dovydas Giedraitis. Turime gynėjų, kurie gali gerai gintis ir tikrai gerai, kad jis išmetė tik du tritaškius. Siuntėme jį į vidų ir nedavėme tritaškių. Tai buvo viena priežasčių, kodėl pavyko juos palikti su 71 tašku.

– Pirmoje pusėje sunkiai sekėsi pataikyti iš toli. Ar buvote patenkintas metimų selekcija?

– Progas lyg ir susikūrėme. „Bayern“ ir ginasi taip, kad daug spaudžiasi po krepšiu. Tikėjomės, kad susikursime kažkiek metimų laisvų. Problema buvo, kad pasimetėme prieš jų susikeitimo gynybą ir per mažai judinome kamuolį bei norėjome spręsti asmeniškai. Antroje pusėje buvo geriau ir suradome laisvus žmones. Taip pat buvo daugiau fiziškumo ir kovos.

– Rungtynėse buvo daug fizinio kontakto. Ar tuo išsiskyrė šis mačas?

– Akcentavome tai. Žinojome, kad atvyksta ir be kelių svarbių žaidėjų, o su tokiomis komandomis, kurios yra nukraujavusios, yra sunku žaisti. Žinojome, kad jie ginasi agresyviai ir turi žaidėjų, kurie tai gali daryti. Nebuvo lengva, bet smagu, kad laimėjome.

– Kas padėjo surengti tą spurtą trečiajame kėlinyje?

– Rungtynės buvo apie psichologiją. Atrodė, kad pagal skaičius esame geresni, bet reikia tai įrodyti. Jeigu nekrenta metimai, jau atsiranda abejonės. Manau, kad turime viską kontroliuoti gynyba. Kai mums nekrenta, turime išlikti per gynybą. Pirmoje pusėje to nebuvo, nes davėme ir antrų šansų ir buvo klaidų, kai varžovams atidavėme kamuolį, o jie pataikė tritaškį. Tokios situacijos muša per galvą.

– Panaudojote visus dvylika žaidėjų jau pirmoje pusėje. Kiek tokioje sezono stadijoje neramu plėsti rotaciją, kiek tai diktuoja dviguba savaitė?

– Ieškojome penketo, kas nori kautis. Atrodė pirmoje pusėje, kad „Bayern“ daugiau norėjo. Gynėmės paprastai ir vyko tas ieškojimas. Taip, turėjo įtakos ir dviguba savaitė ir norisi tų minučių sutaupyti, kad žaidėjai nepervargtų. Manau, kad kai kurie žaidė ir per daug minučių, bet buvo svarbu laimėti.

– Ar vešite lauktuvių į Stambulą?

– Pats važiuosiu kaip lauktuvė. Visi šiais laikais visko turi, gal kažką susitarsime.

– „Fenerbahče“ kaip tik šiandien patyrė pralaimėjimą. Įpykęs Š.Jasikevičius nebaugina?

– Gąsdina pati „Fenerbahče“, kurie yra čempionai. Jie su tiek traumų, problemų vis tiek yra pirmi Turkijoje ir Eurolygoje. Yra dabartiniai Eurolygos čempionai ir žaisime pas juos, bus sudėtinga. Važiuojame vis tiek.

Gairės: masiulis, Žalgiris
1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA