T.Lue: LeBronas buvo epinis, o mes – apvogti

(9)
Birželio 1 d. 07:26
T.Lue nebuvo patenkintas teisėjavimu (Scanpix nuotr.)

Pirmosios 2018 metų Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finalo serijos rungtynės tapo istorija. Oklando „Golden State Warriors“ po pratęsimo palaužė Klivlando „Cavaliers“ ir lenktynėse iki 4 pergalių išsiveržė į priekį 1:0.

Po mačo vykusioje spaudos konferencijoje nuo jos pradžios dalyvavo tik „Cavaliers“ strategas Tyronnas Lue, nes žaidėjų rūbinė net ir prabėgus pusvalandžiui po mačo buvo užrakinta iš vidaus. Strategas kritikos teisėjams negailėjo.

Kevinas Durantas ketvirtajame kėlinyje įsirėžė į LeBroną Jamesą ir buvo nubaustas pražanga puolime, tačiau epizodą peržiūrėję arbitrai nusprendė, kad „Cavaliers“ žvaigždė nebuvo spėjusi užsiimti pozicijos ir pražangą skyrė jam.

„LeBronas buvo pusantro metro už apibrėžtos zonos, net ne arti jos. Kodėl toks epizodas buvo peržiūrimas? Mūsų komanda atidavė visą širdį, davėme gerą kovą. Tai negerai. Dar nesu to matęs... Tai neteisinga“, – apie svarbų sprendimą kalbėjo T.Lue.

Strategas negalėjo nesididžiuoti savo ryškiausios žvaigždės žaidimu ir šnekėdamas su žurnalistais buvo tiesmukas.

„LeBronas buvo epinis, o mes buvome apvogti“, – trumpai ir aiškiai pasisakė specialistas.

T.Lue teko pakomentuoti ir paskutinėmis pagrindinio laiko sekundėmis įvykusį nesusipratimą, kai esant lygiam rezultatui J.R.Smithas atkovojo kamuolį po George‘o Hillo metimo, tačiau užuot atakavęs krepšį nubėgo vidurio linijos link.

„Jis galvojo, kad viskas baigta ir mes tašku pirmaujame“, – paprastai savo auklėtinio klaidą paaiškino strategas.

Nors ir buvo išsakyta daug kritikos teisėjų atžvilgiu, rungtynių rezultatas jau nebėra pakeičiamas. Progą atsitiesti „Cavaliers“ turės antrajame serijos mače, kuris ir vėl vyks Oklande.

„Ilgoji pertrauka“: užduokite klausimą pirmadienio podkastui