T.Balčėtis atsisveikino su „Žalgiriu“
(6)
Birželio 26 d., 22:03
T.Balčėtis paliko Kauną
Tomas Balčėtis pranešė, kad jo etapas Kauno „Žalgiryje“ jau baigtas. Jis truko metus.
„Ačiū „Žalgiriui“. Ačiū „Tesonet“. Du Lietuvos gigantai, darantys mūsų šalį tokia, kuria galima didžiuotis pasauliniu mastu. Tai buvo nuostabūs metai su atsidavusiais ir talentingais žmonėmis, kurie liks draugais amžinai. Myliu visus“, – rašė jis.
Primename, kad prieš tai T.Balčėtis 12 metų praleido Denverio „Nuggets“ gretose ir tapo Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionu.
Krepšinio specialistas Kaune darbavosi su „Tesonet“ analitikais ir kūrė bei tobulino žaidėjų analizavimo įrankį.

Norėdami komentuoti prisijunkite.