Pasibaigęs. 05-17 18:50
Betsafe-LKL
Uniclub Casino-Juventus
99
7bet-Lietkabelis
100
Pasibaigęs. 05-18 17:20
Betsafe-LKL
Wolves Twinsbet
91
Neptūnas
80
Pasibaigęs. 05-21 18:50
Betsafe-LKL
Žalgiris
93
7bet-Lietkabelis
72
Pasibaigęs. 05-22 18:50
Betsafe-LKL
Rytas
85
Wolves Twinsbet
96
Pasibaigęs. Vakar 18:50
Betsafe-LKL
7bet-Lietkabelis
89
Žalgiris
90
Pasibaigęs. Šiandien 18:50
Betsafe-LKL
Wolves Twinsbet
75
Rytas
113
Pasibaigęs. Šiandien 19:00
Eurolyga
Panathinaikos
73
Fenerbahče
57
Šiandien, 22:00
Eurolyga
Real
0
Olympiacos
0
05-26, 17:20
Betsafe-LKL
Žalgiris
0
7bet-Lietkabelis
0
05-27, 18:50
Betsafe-LKL
Rytas
0
Wolves Twinsbet
0

Sugrįžimo laukęs Ž.Urbonas: daug žmonių atėjo. Gal ir prisidėjau šiek tiek

VIDEO interviu (9)
Balandžio 21 d. 23:52
Ž.Urbonas apsilankė Utenoje („Betsafe-LKL“ nuotr.)
Ž.Urbonas apsilankė Utenoje („Betsafe-LKL“ nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) dar vieną sentimentalų vakarą išgyveno „Šiaulių“ vairą sezono viduryje perėmęs Žydrūnas Urbonas.

Strategas pirmą kartą lankėsi Utenoje kaip svečios komandos treneris. Didelę dalį gyvenimo Utenai atidavęs specialistas buvo arti to, kad kažką pasiimtų ir pats – į pergalę taikęsi jo auklėtiniai po atkaklios kovos krito 93:96.

Po rungtynių vykusioje spaudos konferencijoje Ž.Urbonas apžvelgė savo sugrįžimą, rungtynių eigą bei patirties stokojančių savo žaidėjų klaidas.

„Geros rungtynės. Sakyčiau, kad kontroliavome rungtynes, negaliu pykti. Vyrams jokių priekaištų, kur reikėjo mušti, ten mušėme, jokių problemų puolime. Gynyboje jie tik su 14 rezultatyvių perdavimų sumetė taškus. Reikia pripažinti, kad Starkso individualus meistriškumas daug lėmė, pametė vyrai galveles prieš jį ginantis. Taip gavosi. Aišku, turėjome 50 sekundžių ir pirmaudami tašku atsikovojome kamuolį, Tomašas duoda kamuolį L.J., kuris stovi kampe. Ne laimėtos, bet beveik laimėtos rungtynės, Scoochie Smithas perėmė kamuolį, tiesiog jam į rankas padavė. Įmetė taškus ir tada jau kita situacija pas mus gaunasi.

Tai buvo skaudžiausia, bet čia yra jaunystės klaidos. Tomašo ir L.J., po 23 metus, tai yra jaunystės klaidos. Kas jaunystėje neklysta? Ir aš esu suklydęs, ir jie klaidų padarė. Aišku, labai skausmingos, bet tai ir parodo, kad L.J. tokie momentai truputėlį „užlagina“ ta jauna galvytė, nors žino, kad reikia bėgti ir kamuolį iš rankų pasiimti. Jam šiek tiek dar trūksta tokių dalykų iki aukščiausio lygio. Per skaudžios pamokos, bet tai, kaip pasiruošėme, eiga rungtynių, kaip žaidėme, kontroliavome... Gaila, kad paleidome tą taškelį, nes tai buvo paskutinės mūsų teorinės galimybės Jonavą pasigauti“, – teigė strategas.

– Paskutinėje atakoje toks ir buvo planas, patikėti metimą L.J.Thorpe’ui?

– Taip, jis aukštai šoka, jį uždengti yra praktiškai neįmanoma. Jam gal ir reikėjo imti prasiveržimą, nes jaučiau, kad būtų buvusi pražanga. Sakiau „kilk, nes tikrai į tave eis“. Bet jis metė laisvas ir yra geras pataikant iš tokios pozicijos. Na nepataikė. Bent jau pratęsimo buvome verti, bet krepšinis tuo ir įdomus.

– Vyko kontaktinis krepšinis su daug pražangų. Toks ir buvo susitarimas?

– Taip, bet tų kontaktų, man atrodo, per daug buvo švilpta. Teisėjai gerai švilpė, čia ne apie tai, bet tas paimtas lygmuo kontakto... Buvo per pigių variantų, kur norėjosi duoti išsiaiškinti žaidėjams. Labiau reikia žiūrėti į metimo fazę, o tie kontaktai buvo per daug sureikšminti. Teisėjams jokių priekaištų, teisėjavo. Bendrai paėmus, ta komanda namuose gavo 43 taškais nuo „Juvės“. Aš pirmą kartą prieš „Juvę“ žaidžiau ir dar išvykoje. Šiek tiek pasikeitė. Manau, kad susitvarkėme kaip komanda. Galima buvo laimėti.

– Kaip pačiam jausmas sugrįžti į Uteną, kurioje praleista tiek metų?

– Kažkaip net per ramiai jaučiausi. Taip laukiau. Čia visi klausė, kaip jaučiuosi, sakiau, kad važiuoju namo, ten, kur visus pažįstu. Visus žinai, visiems gali spausti ranką, aš čia augęs. Gera buvo matyti, daug tų senų senų veidų, kurie palaiko krepšinį, eina, domisi ir neapleidžia. Labai gerai. Daug žmonių atėjo, kaip į „Rytą“ kokį. Gal ir prisidėjau šiek tiek prie to ažiotažo.

„Ilgoji pertrauka“: Lietuvos rinktinės kandidatų sąrašas, diskusijos dėl gynėjų grandies, dvyliktuko pasirinkimas ir „M Basket“ pirmieji tarpsezonio darbai

9 komentarai
Naujausi komentarai (9)
Geriausiai ivertinti (9)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys