07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Serbai atgailauja dėl nepatekimo į olimpiadą: tai – katastrofa

(2)
liepos 4 d., 23:59
Serbai liko be olimpiados (FIBA nuotr.)
Serbai liko be olimpiados (FIBA nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Serbijos rinktinė kaip ir lietuviai liūdna nata baigė atranką į olimpiadą ir savų sirgalių akivaizdoje pralaimėjo italams.

Po šio fiasko rinktinės žaidėjai atsiprašinėjo sirgalių.

„Netikėtas pralaimėjimas mums visiems. Italai laimėjo pelnytai, sužaidė puikias 40 minučių“, – sakė Vasilije Micičius.

„Tragedija, baisus krepšinis, atsiprašau visų žmonių už tai, kas nutiko. Neužtenka pasakyti, kad tai nesėkmė, nes tai – katastrofa. Norėjome, kad mūsų sirgaliai liktų laimingi...

Atsiprašau. Nebėgu nuo atsakomybės, šiandien pralaimėjome geresnei komandai, su tokiu atsidavimu žaidimui to nusipelnėme“, – kalbėjo Nemanja Bjelica.

„Italai čia atvyko geriau pasiruošę fiziškai ir psichologiškai nei mes. Jie žaidė puikų žaidimą. Negaliu sakyti, kad nekovojome, bet turėjome daug problemų ir šiandien, ir visame turnyre. Neieškome pasiteisinimų, tai nesėkmė ir pamoką turime išmokti“, – pridėjo Milošas Teodosičius.  

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

Gairės: bjelica
2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja