Raudondvario ekipa nužygiavo iki titulo Kosove
(3)
Kosovo sostinėje Prištinoje lietuvių triumfu baigėsi 3x3 „Challenger“ serijos turnyras.
Be pralaimėjimų savaitgalį praleido Raudondvario „Hoptrans“ ekipa, atstovaujama Pauliaus Beliavičiaus, Modesto Kumpio, Aurelijaus Pukelio ir Marijaus Užupio.
Lietuviai grupėje 19:18 palaužė Adažių komandą iš Latvijos ir 21:18 nugalėjo Bordo ekipą iš Prancūzijos.
Ketvirtfinalyje „Hoptrans“ po pratęsimo 22:20 įveikė Harlemo ketveriukę, pusfinalyje M.Kumpio tolimu metimu 21:20 palaužė Karolinos komandą iš Puerto Riko, o finale užtikrintai 21:12 sutriuškino Valensijos klubą.
😤 MODESTAS KUMPYS CALLS GAME 😤
— 3x3 Basketball | FIBA3x3 (@FIBA3x3) July 20, 2025
🇱🇹 Raudondvaris advances to the #3x3CHPristina Final! 🔥 #3x3CH #3x3CHPristina pic.twitter.com/XOtB6VTdS8
Raudondvario ekipa pateisino favoritų statusą – jie turėjo pirmąjį reitingą turnyre, o ispanai iki finalo nužygiavo reitinguoti vos 13 vietoje.
M.Užupis su 44 taškais tapo rezultatyviausiu turnyro žaidėju, iškart už jo – 41 tašką pelnęs A.Pukelis. 10 pridėjo P.Beliavičius, 9 – M.Kumpys.
Vietos turnyre siekė ir Tado Budrio, Karolio Kokoškos, Dariaus Tarvydo bei Armando Urkio atstovauta Gargždų ekipa, atrankoje 11:21 neprilygusi Vašingtono ekipai ir 16:21 kritusi prieš Mataro komandą iš Ispanijos.
Turnyre triumfavusiai Raudondvario ekipai atiteko 20 tūkstančių Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių ir kelialapis į Pasaulio taurės etapą Lozanoje (Šveicarija).

Norėdami komentuoti prisijunkite.