07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Prieš FIBA Čempionų lygos atkrintamąsias byra dar viena Turkijos ekipa – išvyksta visi lyderiai

(3)
Vasario 28 d., 11:18
O.Prewittas paliks Bandirmos klubą (FIBA Europe nuotr.)
O.Prewittas paliks Bandirmos klubą (FIBA Europe nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

FIBA Čempionų lygos aštuntfinalyje Bandirmos „Teksut“ ekipa greičiausiai kovos gerokai susilpnėjusi.

Skelbiama, kad Turkijos klubas turi rimtų finansinių problemų, todėl net penki žaidėjai paskelbė paliksiantys komandą: Jaime Smithas, Emmanuelis Terry, Ianas Hummeris, „Šiauliuose“ žaidęs Omaras Prewittas ir D.J.Sheltonas. Visų krepšininkų agentai jau ieško naujų darboviečių savo klientams.

J.Smithas Čempionų lygoje įmesdavo 14,8 taško, O.Prewittas fiksuodavo 13 taškų vidurkį, E.Terry – 11,9, o I.Hummeris – 10,3 taško.

Aštuntfinalyje „Teksut“ susitiks su Nimburko ERA. Krepsinis.net primena, kad dėl finansinių problemų atkrintamąsias susilpnėjusi pasitiks ir kita Turkijos ekipa – Stambulo „Bešiktaš“, kurios lyderis Shaquielle‘as McKissicas jau debiutavo Pirėjo „Olympiacos“ sudėtyje.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

3 komentarai
Naujausi komentarai (3)
Geriausiai ivertinti (3)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja