07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Prie Čempionų lygos prisijungė trys Turkijos klubai

(1)
Birželio 21 d., 19:45
D.J.Strawberry buvo „Bešiktaš“ vedlys
D.J.Strawberry buvo „Bešiktaš“ vedlys
Šaltinis: Krepsinis.net

FIBA Čempionų lygos organizatoriai atskleidė dar tris komandas, kurios tiesiogiai pateko į pagrindinį turnyrą.

Jomis tapo trys Turkijos ekipos: vicečempionė Stambulo „Bešiktaš“, Bandirmos „Banvit“ ir Izmiro „Pinar Karšiyaka“.

Šiuo metu aiškios dar 21 komandos, kurios dalyvaus turnyre: Monako „AS Monaco“, Šalono „Elan“, Nantero „Nanterre 92“, Strasbūro SIG, Tenerifės „Iberostar“, Mursijos UCAM, Madrido „Estudiantes“, Badalonos „Joventut“, Venecijos „Umana Reyer“, Avelino „Sidigas“, Sasario „Dinamo“, Atėnų AEK, Salonikų „Aris“, Salonikų PAOK, Minsko „Cmoki“, Nymburko ČEZ, Arhuso „Bakken Bears“, Groningeno „Donar“, Zeliona Guros „Stelmet“, Klužo–Napokos „U-Banca Transilvania“ bei Nikosijos „Keravnos“.

Dar aštuonios turnyro dalyvės paaiškės atrankos varžybų metu. Reikia pažymėti, jog dalis iš minėtų ekipų ir dalyvaus kvalifikacijoje.

Praėjusiame sezone Čempionų lygoje varžėsi dvi komandos iš Lietuvos – Utenos „Juventus“ bei Klaipėdos „Neptūnas“.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Penktas kėlinys