Prezidento pasigedęs G.Žibėnas pakomentavo savo santykį su Š.Jasikevičiumi
FOTOGALERIJA (14)
Vilniaus „Ryto“ vairininkas Giedrius Žibėnas prieš šventimą su komanda apsilankė LRT, kur davė interviu Nemirai Pumprickaitei.
Po įžanginės dalies N.Pumprickaitė pradėjo vardinti žinomus žmones, besilankiusius Badalonoje, ir perėjo prie prezidento Gitano Nausėdos klausimo, kuris Ispanijoje neapsilankė.
Žurnalistei pradėjus sakyti, kad prezidentas yra krepšinio sirgalius ir būna matomas arenose, G.Žibėnas pertraukė N.Pumprickaitę.
„Tik kitos komandos spalvomis, – sakė G.Žibėnas. – Keista, kad nebuvo prezidento, bet gal kažkokia bus reakcija, nežinome, bet čia jau žinote... Labai smagu, kad buvo labai daug žinomų veidų, matėme šalia aikštelės ir grįžome kartu su tuo pačiu skrydžiu, kur buvo tik sirgaliai, rėmėjai ir politikai. Labai buvo smagu su jais susipažinti lėktuve.“
„Ryto“ sutikimas prie Baltojo tilto (14 nuotraukų)
Galimybę dalyvauti tarpkontinentinėje taurėje gavęs „Rytas“, anot G.Žibėno, kitą sezoną kels tik aukščiausius tikslus.
„Visi labai skambiai kalba apie istorinius dalykus, tai čia irgi – naujas istorijos „Ryto“ puslapis. Kur bežaistume, mes norime laimėti, tokie yra sirgalių lūkesčiai, kas yra didžiulė privilegija. Kartais gali šnekėti, kad per daug spaudimo, bet tam čia ir esame. Gal kažkada nėra tiek daug noro tiek atsiduoti, bet tai – atsiperka.
Ne išimtis ir tarpkontinentinis turnyras. Po vasaros jau būsime visai kita komanda, nežinome, kokią komandą turėsime, bet žinome, kad važiuosime kuo geriau pasirodyti. Čia atstovausime jau ne tik Vilnių, Lietuvą, bet ir Europą“, – išdėstė G.Žibėnas.
Visgi apie komplektacijos klausimus kitam sezonui G.Žibėnas pernelyg daug papasakoti negalėjo.
„Finalo ketverto metu sakiau, kad tokie įvykiai gali keisti tiek žaidėjų, tiek trenerių karjerą. Manau, kad daug ir keis. Prognozuoti dabar yra sunku, geriau daryti žingsniu anskčiau, prieš finalo ketvertą diskutavome, ar nereikia su kažkuo dabar prasitęsti sutarties. Niekada negali žinoti, ar žaidėjas nesužais taip, kad jo tikrai negalėsime po to išlaikyti. Čia yra žaidimas. Turime kai kuriuos kontraktus pratęstus, žinome, kad kelių žaidėjų neturėsime, bet tikslas yra surinkti kuo konkurencingesnę komandą kitam sezonui“, – pasakojo Lietuvos specialistas.
Galiausiai, N.Pumprickaitė perėjo prie Šarūno Jasikevičiaus temos ir jo žodžių, kad Lietuvoje yra viena komanda.
„Faktas, kad šita pergalė Lietuvos krepšiniui yra naudinga, – paklaustas, kuo reikšminga ši pergalė Lietuvai, pradėjo G.Žibėnas. – Pirmiausia, dėl to, kad tikriausiai Lietuva Čempionų lygoje grupių etape turės ir antrą komandą be atrankos. Nešneku, kokia tai pergalė yra Vilniui.“
„Ryto“ ilgametis vairininkas buvo paklaustas ir apie savo tiesioginį santykį su Stambulo „Fenerbahče“ vyr. treneru Šarūnu Jasikevičiumi.
„Jokių, realiai. Nebuvome susidūrę aikštėje net vienas prieš kitą. Įdomu, bet kai jis dirbo „Žalgiryje“, manęs Lietuvoje nebuvo. Neteko susidurti ir nėra taip, kad pasveikintume vienas kitą ar panašiai. Nėra kažkokių santykių“, – tikino G.Žibėnas.
O kaip G.Žibėnas įvertino Š.Jasikevičiaus ištartus žodžius?
„Tarp sirgalių tos frazės vaikšto, aišku, ir žiniasklaidai smagu tokių citatų pasigaudyti, toks darbas, – su šypsena atsakinėjo G.Žibėnas. – Smagu pasišpaguoti visiems. Visi supranta, kad tie pasakymai yra iš emocijų ar dėl papildomos pagarbos kitos komandos. Per daug čia nesinori giliai lįsti.“

Norėdami komentuoti prisijunkite.