07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Po fiasko ketvirtfinalyje I.Vaitkus sunkiai rinko žodžius

(1)
Balandžio 12 d., 23:29
I.Vaitkus dėkojo sirgaliams (T.Rūsteikos nuotr.)
I.Vaitkus dėkojo sirgaliams (T.Rūsteikos nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Šakių „Vyčio“ komandos kelias svajonės link baigėsi Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalyje.

Lemiamas mūšis namuose Nerijaus Zabarausko auklėtiniams susiklostė nesėkmingai – paskutinėmis akimirkomis apmaudžiai 72:73 teko atiduoti bilietą į pusfinalį Jonavos „Petrochemai“.

Labai svarbiais momentais šakiškius į priekį vedęs Ignas Vaitkus po nesėkmės sunkiai rinko žodžius ir tik padėkojo aktyviems sirgaliams.

„Iš tiesų yra sunku kalbėti. Noriu tik padėkoti visiems susirinkusiems sirgaliams. Paskutinės rungtynės buvo kažkas neįtikėtino – tiek mus palaikančių. Didelis ačiū jiems už visą sezoną: kad atėjo, kad palaikė, kad tikėjo. O toks yra krepšinis, kažkas laimi, kažkas pralaimi“, – nedaugžodžiavo 19 taškų pelnęs I.Vaitkus.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

Gairės: nkl, vaitkus, vytis
1 komentarai
Naujausi komentarai (1)
Geriausiai ivertinti (1)
PRO komentarai (1)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Kai svajonė baigiasi