Oponentus priimti turėjęs „Panathinaikos“ dezinfekavo areną
(6)
Atėnų „Panathinaikos“ puoselėjo viltis žaisti Eurolygos finalo ketverte, kuris buvo rengiamas jų namų arenoje, tačiau neįveikė ketvirtfinalio etapo.
Vis dėlto OAKA arenoje šventė įvyko – trofėjų joje iškėlė gausios gerbėjų armijos palaikomas Pirėjo „Olympiacos“.
Ολοκληρώθηκε η διαδικασία απολύμανσης και βιολογικού καθαρισμού στους χώρους και τις κερκίδες του T-Center ώστε να είναι έτοιμες να υποδεχθούν ξανά τους φίλους του Παναθηναϊκού AKTOR.#paobcaktor pic.twitter.com/6LLO4DlcGw
— Panathinaikos BC (@Paobcgr) May 27, 2026
Po raudonųjų šventės „Panathinaikos“ jautė pareigą iš pagrindų iškuopti areną.
„Tribūnose atlikta dezinfekcija ir biologinis valymas, kad jos vėl būtų pasirengusios priimti „Panathinaikos“ gerbėjus“, – su nuotraukomis skelbė oficiali „Panathinaikos“ socialinių tinklų paskyra.
Graikų grandai šį sezoną dar gali susigrumti šalies pirmenybių finale – ketvirtadienį „Panathinaikos“ pradės pusfinalio seriją prieš Salonikų PAOK, „Olympiacos“ sutiks Atėnų AEK.

Norėdami komentuoti prisijunkite.