„Olympiacos“ be problemų žengė į pusfinalį
Gegužės 16 d., 18:07
T.Dorsey svariai prisidėjo prie pergalės
Graikijos lygos ketvirtfinalio rungtynėse Pirėjo „Olympiacos“ ekipa išvykoje 97:58 (28:14, 27:13, 22:12, 20:19) sutriuškino Rodo „Kolossos“ krepšininkus ir laimėjo seriją 2:0 bei žengė į pusfinalį.
Nugalėtojams Donta Hallas pelnė 21 tašką (13 atk. kam.), Alecas Petersas – 18 (10 atk. kam.), Tyleris Dorsey – 15, Frankas Ntilikina – 11, Tysonas Wardas ir Giannoulis Larentzakis pridėjo po 10.
Pralaimėjusiems Gabrielis Galvanini surinko 14 taškų (10 atk. kam.), Keondre‘as Kennedy – 9, Andreas Petropoulos – 8 taškus.

Norėdami komentuoti prisijunkite.