Oficialu: D.Adomaičio etapas Japonijoje – baigtas
(15)
Gegužės 29 d., 09:38
D.Adomaitis Japonijoje nebedirbs
Japonijos lygos ketvirtfinalyje su Tokijo „Alvark“ sustojęs vyr. treneris Dainius Adomaitis baigė savo etapą klube.
Penktadienį „Alvark“ oficialiai padėkojo D.Adomaičiui už praleistus ketverius metus organizacijoje.
Pats D.Adomaitis instagrame taip pat dėkojo Japonijos klubui už suteiktas sąlygas ir linkėjo sėkmės ateityje.
Šį sezoną „Alvark“ po 14 metų pertraukos iškovojo Japonijos Imperatoriaus taurę.
Prieš išvykdamas į Aziją 52-ejų specialistas 2021-2022 m. sezone vadovavo Klaipėdos „Neptūnui“.

Norėdami komentuoti prisijunkite.