07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Nuostabios NKL ketvirtfinalio serijos finišas – su sausakimšomis tribūnomis, ašaromis ir N.Zabarausko geromis emocijomis

Balandžio 14 d., 09:35
Šakiškiai po mačo sėdėjo nuleidę galvas (T.Rūsteikos nuotr.)
Šakiškiai po mačo sėdėjo nuleidę galvas (T.Rūsteikos nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Šakių „Vyčio“ ir Jonavos „Petrochemos-Dexteros“ finalinė kova Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) ketvirtfinalyje buvo tokia, kokią išvysti galima nedažnai.

Šalia aikštės susibūrė tiesiog minia abiejų komandų sirgalių, pro kuriuos prasibrauti buvo sunku. Kova buvo emocinga, emocijų netrūko ir po susitikimo.

Tiesa, jos buvo skirtingos: kol „Petrochemos-Dexteros“ žaidėjai šokinėjo iš džiaugsmo, išplėšę pergalę paskutiniu metimu, „Vyčio“ krepšininkai susėdo nuleidę galvas ir jautėsi sugniuždyti.

Vis tik Šakių komandos treneris Nerijus Zabarauskas buvo optimistiškesnis: „Po mačo mintys geros. Geros rungtynės, emocionalios – mintys pačios geriausios. Manau, kad aš savo darbą atlikau maksimaliai. Aišku, gal norėjome medalių, bet nepavyko, ką darysi“, – nepaisant 2:3 pralaimėtos serijos kalbėjo treneris.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

komentarai
Naujausi komentarai
Geriausiai ivertinti
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja