07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Neregėtas akibrokštas: Jonavos komanda rungtynes baigė „2 prieš 5“

VIDEO (8)
Sausio 14 d., 20:07
Jonavos komanda žaidė du prieš penkis
Jonavos komanda žaidė du prieš penkis
Šaltinis: Krepsinis.net

Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) įvyko beprecedentis atvejis, kai Jonavos „Petrochema“ rungtynes baigė dviese prieš penkis.

Rungtynėms su KTU komanda ligų ir traumų išretinti jonaviškiai registravo šešis žaidėjus.

Keturi iš jų mačą anksčiau laiko baigė išnaudoję asmeninių pražangų limitą, tad susitikimą „Petrochemai“ teko baigti žaidžiant dviese prieš penkis.

Rungtynes „Petrochema“ pralaimėjo 62:97.

Neeilinis kuriozas įamžintas vaizdo įraše:

Gairės: nkl, ktu, petrochema
8 komentarai
Naujausi komentarai (8)
Geriausiai ivertinti (8)
PRO komentarai (3)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Kai svajonė baigiasi