„Neptūnas“ išsaugojo štabo narį
(1)
Birželio 16 d., 14:05
S.Serapinas lieka trenerių štabe
Klaipėdos „Neptūno“ klubas paskelbė, kad Simonas Serapinas lieka darbuotis trenerių štabe.
Specialistas talkino Vidui Ginevičiui, o dabar dirbs Gedimino Petrausko asistentu. Prieš tai buvo skelbta, kad Vaidas Pauliukėnas prisijungė prie „Neptūno.
S.Serapinas tris pastaruosius sezonus dirbo klubo dublerių komandoje „Neptūnas-Akvaservis“, kurioje ėjo vyriausiojo trenerio pareigas, bet pernai vasarą paliko postą.
„Neptūnas“ savo sudėtyje turi Arną Beručką, Radvilą Kneižį, Matą Repšį, Kristupą Leščiauską ir pasikvietė Vitalijų Kozį.
Kai svajonė baigiasi

Norėdami komentuoti prisijunkite.