„Neptūnas“ ir „Lietkabelis“ – ilgalaikiuose Europos taurės planuose
(7)
Šį sezoną į Europos taurę po dešimtmečio pertraukos sugrįžęs Klaipėdos „Neptūnas“ turėtų ilgam užsibūti turnyre.
Krepsinis.net žiniomis, uostamiesčio klubas su Europos taure baigia susitarti dėl trejų metų licencijos.
Krepsinis.net šaltiniai prideda, kad netrukus analogišką laišką iš Europos taurės dėl potencialaus trejų metų bendradarbiavimo gavo ir Panevėžio „Lietkabelis“. Jame klubai prašomi pateikti dokumentus, kur bus įvertinti pagal kriterijus.
Krepsinis.net žiniomis, Europos taurė planuoja didinti komandų skaičių ir keisti formatą, o abiejų Lietuvos klubų galimybės gauti ilgalaikes licencijas vertinamos pozityviai.
„Neptūnas“ praėjusį sezoną Europos taurėje pasiekė 7 pergales ir liko be atkrintamųjų. Jis A grupėje užėmė 8 vietą.
Be atkrintamųjų taip pat likęs „Lietkabelis“ B grupėje su 5 pergalėmis liko 8-tas.

Norėdami komentuoti prisijunkite.