07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

„Neptūną“ paliko direktorius O.Kurauskas

(47)
Vasario 11 d., 21:11
O.Kurauskas neteko darbo Klaipėdos ekipoje (Fotodiena.lt)
O.Kurauskas neteko darbo Klaipėdos ekipoje (Fotodiena.lt)
Šaltinis: KK Neptūnas

Klaipėdos „Neptūnas“ praneša apie dar vieną pasikeitimą klube. Komandos savininkų sprendimu, „Neptūno“ kolektyvą palieka direktorius Osvaldas Kurauskas. Jo pareigas iki atskiro sprendimo laikinai perima ilgametis klubo darbuotojas Algimantas Ercius.

Klubo savininkai šio sprendimo nekomentuoja. Krepsinis.net žiniomis, darbo neteko ir projektų vadovas Viktoras Usovas.

Pats krepšinį profesionaliai žaidęs O.Kurauskas 2010 metais tapo „Neptūno“ direktoriumi. Klubui atsidūrus sudėtingoje situacijoje, 2012 metais pats perėmė komandos vairą ir užėmė reguliariajame šeštąją vietą.

Per 37-erių O.Kurausko darbo laikotarpį „Neptūnas“ debiutavo Eurolygoje, dukart tapo Lietuvos krepšinio lygos („Tete-a-Tete Casino“ LKL) vicečempionu, o kartą pasidabino bronzos medaliais. Pernai uostamiesčio ekipa laimėjo Karaliaus Mindaugo taurės bronzos medalius.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

Gairės: lkl, neptūnas, kurauskas
47 komentarai
Naujausi komentarai (47)
Geriausiai ivertinti (47)
PRO komentarai (14)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Redakcija rekomenduoja