07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

Neišgirstas T.Masiulis: net nepažinau, kai mes tokie apsimiegoję išėjome

VIDEO interviu, FOTOGALERIJA (28)
Vasario 6 d., 22:38
T.Masiulis liko nusivylęs rungtynių pradžia ir pabaiga (Žalgirio nuotr.)
T.Masiulis liko nusivylęs rungtynių pradžia ir pabaiga (Žalgirio nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kauno „Žalgiris“ (15/12) dvigubą Eurolygos savaitę baigė nesėkme Turkijoje.

Tomo Masiulio auklėtiniai išvykoje 82:92 krito prieš Stambulo „Anadolu Efes“ (8/19).

Turkijos klubas šį sezoną yra vienas Eurolygos autsaiderių, bet žalgiriečius dviženkliais skirtumais parklupdė tiek namie, tiek išvykoje (87:64).

Po rungtynių T.Masiulis išskyrė labiausiai nuvylusius savo auklėtinių pasirodymo aspektus bei dar kartą prašė nenuvertinti Eurolygos lentelėje žemiau esančių klubų.

„Visų pirma – nežaidėme gerai gynyboje, tad ir nebuvome verti pergalės. Pirmoje pusėje 39 taškus praleidome iki pražangų limito. Bandai prisibelsti, kad žaistume kiečiau gynyboje, bet neišeina. Tada ir sėkmė būna ne tavo pusėje, kai darai tokias klaidas“, – teigė strategas.

– „Anadolu Efes“ pirmame rungtynių kėlinyje sumetė septynis tritaškius, pirmoje pusėje – dešimt. Kur čia buvo problema?

– Norėjome agresyviau. Gal ta mūsų susikeitimo gynyba duoda tuos metimus, bet buvo daug klaidų, kur turėjome gintis agresyviau. Nuo pat pradžių net nepažinau, kai mes tokie apsimiegoję išėjome. Davėme jiems pasijausti, o tada jau sunku gaudyti. Pastangomis vis tiek grįžome į rungtynes ir turėjome galimybę laimėti.

– Kas nesusiklostė pabaigoje ataką greitinus Sylvainui Francisco?

– Norėjome spėti sužaisti dvi atakas, prarado kamuolį ir viskas. Gal ne jo diena šiandien buvo. Visi gali turėti ne savo dieną, bet tada norėjosi daugiau komandinių pastangų.

– Trečiame kėlinyje likus minutei turėjote tik vieną pražangą. Kaip iš žaidėjų reikia to išsireikalauti?

– Tas pats buvo ir antrame kėlinyje, baigėme su dviem komandinėmis pražangomis. Gal reikia gerbėjų paprašyti, kad paplotų po gerų pražangų, nes kitaip aš negaliu prisibelsti iki žaidėjų ir išprašyti, kad žaistume agresyviau, aktyviau bei protingiau išnaudotume pražangas, kuriomis galime nuimti penkis ar šešis taškus. Kartais ir dešimt. Reikia visų pagalbos.

– Kokį rezervą tai palieka, skaičiuojant nuo sezono pradžios?

– Kad ir du taškus nuėmus, čia yra mūsų gyvenimas. Negalima duoti nieko lengvo. Žaidėme su stipriomis ir talentingomis komandomis, įmes 60 ar 70 taškų, bet vis šnekame apie tuos 30 lengvų taškų, iš kurių galime duoti tik 15, 20 ar 25. Viena ataka ar vienas metimas dažnai lemia rungtynes. Mano vizija yra tokia, kad čia galime pridėti. Kai taip žaidžiame, matome rezultatą, žaidėjai – taip pat. Kartais neišeina to išsireikalauti.

– Vitorijoje lemiamu metu buvo sustota, čia – taip pat. Ko „Žalgiriui“ stinga paskutinėmis rungtynių minutėmis?

– Gal ramybės, gal trenerio geresnių sprendimų. Po pralaimėjimo visko galima prisigalvoti, bet reikia eiti ruoštis ir dirbti toliau. Nieko kito nepakeisi. Galvoti, analizuoti ir žiūrėti toliau.

– Kiek skausmingi tie du pralaimėjimai prieš antroje lentelės pusėje esantį „Anadolu Efes“?

– Čia jūs labiau dedate varneles prieš rungtynes. Man kiekvienos rungtynės yra kaip finalas, atkrintamosios. Eurolygoje tikrai sunku yra laimėti. Varžovas neturi, ką prarasti, pagal sudėtį turi žaidėjų su patirtimi ir talentu. Mums reikia žaisti kaip komandai kiekvienas rungtynes. Jei taip nežaidžiame, pradedame galvoti apie save, nesiginti ir tada jau vargstame. Nelaimėsime, jei nežaisime kaip komanda, o kiekvienos atakos – kaip lemiamos.

28 komentarai
Naujausi komentarai (28)
Geriausiai ivertinti (28)
PRO komentarai (9)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Kai svajonė baigiasi