(9)
Lapkričio 13 d. 10:49
S.Lukošius tarp lietuvių buvo geriausias

Už Atlanto įsibėgėja Nacionalinės koledžų atletų asociacijos (NCAA) sezonas, kuriame dėl vietos po saule varžosi ir lietuviai.

Užtikrintai žygiuoja Sinsinačio universiteto „Bearcats“ (3/0), savo arenoje 85:73 (38:30, 47:43) nugalėję Rytų Vašingtono universiteto „Eagles“ (0/3).

Nugalėtojams Simonas Lukošius per 25 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/2 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei 2 kartus suklydo.

Lietuvio komandai 26 taškus surinko Viktoras Lakhinas (11 atk. kam.), varžovams Cedricas Cowardas ir Casey Jonesas pelnė atitinkamai 21 ir 16 taškų.

Kitame mače Saint Mary’s universiteto „Gaels“ (2/1) namie krito prieš Weberio valstybinio universiteto „Wildcats“ (2/0) – 57:61 (37:26, 20:35).

Augustas Marčiulionis šeimininkams per 29 minutes pelnė 4 taškus (2/3 dvitaškių, 0/4 tritaškių), atkovojo 3 ir prarado 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius prasižengė.

Po 11 taškų lietuvio komandai surinko Harry Wesselsas (6 atk. kam.) ir Aidanas Mahaney (2/10 tritaškių), nugalėtojams 29 taškus pelnė Dillonas Jonesas (10 atk. kam., 5 klaidos).

Merrimacko universiteto „Warriors“ (2/1) ekipa išvykoje 71:65 (28:29, 43:36) nugalėjo Meino universiteto „Black Bears“ (1/2).

Armandas Plintauskas nugalėtojų gretose gavo 4 minutes, per kurias spėjo tik kartą prasižengti.

19 taškų lietuvio komandai surinko Adamas Clarkas (3 per. kam.), šeimininkams 17 taškų pelnė Ja’Shonte Wrightas-McLeishas (4/6 tritaškių), po 12 – latvis Kristianas Feierbergas (7 atk. kam.) ir vengras Peteris Filipovity.

„Ilgoji pertrauka“: užduokite klausimą pirmadienio podkastui