NBA paliekantis J.Inglesas grįžta į gimtinę
(1)
Ilgametis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) žaidėjas Joe Inglesas karjeros saulėlydį pasitiks gimtojoje Australijoje.
Veteranas nusprendė pasirašyti dvejų metų kontraktą su Melburno „United“ ekipa.
„Sugrįžti namo į Melburną yra ypatingas jausmas. Prieš 20 metų čia prasidėjo mano profesionalo karjera, nuo tada daug visko nutiko, bet Melburnas visada man buvo kaip namai“, – teigė J.Inglesas.
38-erių australas karjerą pradėjo gimtinėje, o 2009-aisiais persikėlė į Ispaniją. Po etapų Barselonos „Barcelona“ ir Tel Avivo „Maccabi“ gretose jis pasuko į NBA, kur 2014-aisiais debiutavo su Jutos „Jazz“ marškinėliais.
Už Atlanto jis sužaidė 750 mačų ir per 24 minutes rinko 7,7 taško (41 procentas tritaškių), 3 atkovotus kamuolius ir 3,5 rezultatyvaus perdavimo.
Šį sezoną jis atliko epizodinį vaidmenį Minesotos „Timberwolves“ gretose ir su komanda nužygiavo iki Vakarų konferencijos pusfinalio.
J.Inglesas yra tapęs Australijos, Ispanijos, Izraelio ir Eurolygos čempionu, o 2021-aisiais su rinktine nuskynė olimpinę bronzą.

Norėdami komentuoti prisijunkite.