Marijampoliečių žygis Džakartoje baigėsi pasiekus ketvirtfinalį
(1)
Džakartoje finišavo 3x3 „Challenger“ serijos turnyras, kuriame medalių nepasiekė Lietuvos atstovai.
Indonezijos sostinėje varžėsi Marijampolės „Mantinga“, kuriai atstovavo Gintautas Matulis, Tautvydas Kliučinykas, Žygimantas Šimonis ir Vytautas Šulskis.
C grupės starte marijampoliečiai 18:21 nusileido Čongmingo ekipai, atsitiesė 21:19 įveikdami Taipėjaus „WanBao“ ir į atkrintamąsias žengė kaip antroji grupės ekipa.
Ketvirtfinalyje „Mantinga“ sutiko abu grupės mačus užtikrintai laimėjusią Majamio komandą, kuriai nusileido 16:21.
Galutinėje rikiuotėje septintąją vietą užėmę marijampoliečiai liko be piniginio prizo.
Rezultatyviausiu turnyro lietuviu tapo 23 taškus surinkęs V.Šulskis, 15 pridėjo G.Matulis, 10 – Ž.Šimonis, 7 – T.Kliučinykas.
Produktyviausiu puolimo žaidėju tapo 39 taškus surinkęs Michaelas Efevberha, nuvedęs iki titulo Lugano ekipą. Triumfavę šveicarai susižėrė 20 tūkstančių Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) dolerių prizą ir kelialapį į Pasaulio taurės turą jų gimtinės mieste Lozanoje.

Norėdami komentuoti prisijunkite.