Marijampolės ekipa Prancūzijoje nužygiavo iki pusfinalio
Orleane įvyko 3x3 „Challenger“ serijos turnyras, kuriame pusfinalį pasiekė Marijampolės „Mantinga“.
Suvalkijos ekipai šiame turnyre atstovavo Tautvydas Kliučinykas, Gintautas Matulis, Žygimantas Šimonis ir Vytautas Šulskis, turėję septintąjį reitingą.
B grupėje lietuviai 17:21 nusileido Tulūzos komandai, tačiau 21:10 sutriuškino Seefo ekipą ir į ketvirtfinalį žengė kaip antra grupės komanda.
Ketvirtfinalyje „Mantinga“ po pratęsimo palaužė iki tol neklupusią Karolinos komandą iš Puerto Riko – 21:19. Vis dėlto pusfinalyje 15:22 neprilygta trečiąjį reitingą turėjusiai Vienos ekipai.
🇱🇹 Marijampole beats 🇵🇷 Carolina in overtime and advances to the Semi-Finals! 🔥#3x3CH #3x3CHOrleans pic.twitter.com/HJ68pNil8z
— 3x3 Basketball | FIBA3x3 (@FIBA3x3) July 12, 2025
Galutinėje rikiuotėje marijampoliečiai liko ketvirti.
29 taškus Suvalkijos ekipai pelnė T.Kliučinykas, 23 – G.Matulis, 15 – V.Šulskis, 7 – Ž.Šimonis.
Šiame turnyre triumfavo Tulūzos ekipa, pelniusi vietą Pasaulio taurės etape Šendžene.

Norėdami komentuoti prisijunkite.