M.Jogėla dramatiškai baigė kovą dėl Europos taurės
Mato Jogėlos tarptautinis sezonas – baigtas. Lietuvio atstovaujama Trento „Dolomiti Energia“ Europos taurės ketvrtfinalyje išvykoje 76:77 (16:17, 16:23, 25:21, 19:16) krito prieš Stambulo „Bešiktaš“.
Ketvirtfinalyje viskas sprendėsi iš vienų rungtynių. Pusfinalyje laukia turkiška akistata – „Bešiktaš“ susitiks su Stambulo „Bahčešehir“.
Italijos ekipa rungtynėse panaikino dviženklį deficitą (42:52) ir likus pusantros minutės buvo priekyje – 75:73. Galiausiai, likus 17 sekundžių M.Jogėla tritaškiu galėjo vėl išvesti savo komandą, bet buvo netikslus – 75:76.
Svečiai turėjo dar vieną galimybę – likus sekundei pražangą išprovokavo Jordanas Bayehe, bet jis pataikė pirmą baudą, o antra buvo netiksli ir į pratęsimą komandos nesikėlė.
M.Jogėla per 26 minutes sumetė 11 taškų (4/6 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, suklydo 2 sykius ir surinko 17 naudingumo balų.
Tauragiškio statistika Europos taurėje – 10,1 taško, 3,5 atkovoto kamuolio, 2,9 rezultatyvaus perdavimo ir 9,8 naudingumo balo.
Trento komandos neišgelbėjo D.J.Stewardo 29 pelnyti taškai, o nugalėtojams Jonah Mathewsas įmetė 23 taškus.

Norėdami komentuoti prisijunkite.