M.Grigonis padėjo „Panathinaikos“ žengti į Graikijos lygos pusfinalį
Graikijos lygos ketvirtfinalio mače Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ ekipa išvykoje 90:76 (19:18, 25:21, 26:22, 20:15) nugalėjo „Mykonos“ komandą.
Lietuvis per 24 minutes pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 0/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo ir perėmė po kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 4 pražangas, 3 sykius pažeidė taisykles ir surinko 7 naudingumo balus.
Nugalėtojams Mathiasas Lessortas (5/7 dvit.) ir Konstantinos Mitoglou įmetė po 18, Nikos Rogkavopoulos pridėjo 16, T.J.Shortsas – 15.
Pralaimėjusiems Justinas Briggsas pelnė 17 taškų (8/13 dvit.), Khalidas Moore’as surinko 13 (6 atk. kam.).
Serijoje iki dviejų pergalių „Panathinaikos“ triumfavo 2:0, o pusfinalyje jų lauks akistata su Tomo Dimšos atstovaujama Salonikų PAOK komanda.

Norėdami komentuoti prisijunkite.