07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

„Lietkabeliui“ Panevėžio meras įteikė piniginę premiją

(2)
Vasario 23 d., 15:09
„Lietkabelis“ sulaukė 10 tūkst. eurų premijos
„Lietkabelis“ sulaukė 10 tūkst. eurų premijos
Šaltinis: Lietkabelis

Ketvirtadienį Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas priėmė „Lietkabelio“ klubo krepšininkus, trenerius bei vadovus, padėkojo už Karaliaus Mindaugo taurės turnyro mažajame finale iškovotus bronzos medalius ir miesto bendruomenės vardu įteikė 10 tūkstančių eurų čekį.

„Dar kartą sveikinu visus su garbinga trečia vieta Karaliaus Mindaugo taurės krepšinio turnyre. Dėkoju už miesto garsinimą ir linkiu visiems kuo daugiau pergalių aikštelėje ir gyvenime“, – dėkojo už pergales ir linkėjo sėkmės miesto meras R. Račkauskas.

Karaliaus Mindaugo taurės turnyro mažajame finale „Lietkabelio“ klubas nugalėjo Alytaus „Dzūkijos“ krepšininkus ir iškovojo bronzos medalius.

„Lietkabelio“ prezidentas Alvydas Bieliauskas pasidžiaugė užimta trečiąja vieta ir padėkojo už palaikymą.

„Dėkoju už palaikymą ir paramą. Turime visi pasidžiaugti, kad Panevėžys šimtmečio proga iškovojo tokį svarų apdovanojimą. Užleidome vietas tik dviem didiesiems miestams, aplenkėme Klaipėdą, Šiaulius. Todėl visi kartu džiaukimės šiuo trofėjumi“, – sakė A. Bieliauskas.

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

2 komentarai
Naujausi komentarai (2)
Geriausiai ivertinti (2)
PRO komentarai
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
Kai svajonė baigiasi