L.Juškaitė tritaškiais sužibo WNBA
(2)
Laura Juškaitė vis tvirčiau jaučiasi Nacionalinėje moterų krepšinio asociacijoje (WNBA), o jos atstovaujama Toronto „Tempo“ (5/4) nuskynė dar vieną pergalę.
Šį kartą Kanados klubas savo aikštėje 93:72 (21:13, 16:23, 33:20, 23:16) nugalėjo Sietlo „Storm“ (3/6).
28-erių puolėja per 25 minutes pasižymėjo 14 taškų (1/3 dvit., 4/5 trit.), 5 atkovotų kamuolių, 2 perimtų, rezultatyvaus perdavimo ir klaidos pasirodymu.
Skuodiškė pagerino pataikytų tritaškių asmeninį rekordą WNBA, o rezultatyviausias iki šiol jos pasirodymas yra 16 taškų.
L.Juškaitė turėjo geriausią plius/minus rodiklį komandoje – plius 25.
Rezultatyviau už lietuvę nugalėtojų gretose su 18 taškų žaidė Marina Mabrey, 17 pridėjo Kiki Rice, 15 – Brittney Sykes.
Sietlo ekipai Natisha Hiedeman įmetė 18 taškų, Jordan Horston pelnė 15.

Norėdami komentuoti prisijunkite.