L.Dončičiaus lyderystė padėjo atsitiesti „Mavericks“

(26)
Balandžio 24 d. 08:50
L.Dončičius buvo rezultatyviausias (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio mače pergalę išvykoje pasiekė Dalaso „Mavericks“ klubas, kuris 96:93 (23:19, 22:22, 20:25, 31:27) nugalėjo Los Andželo „Clippers“ krepšininkus.

Pergalę iškovojusi „Mavericks“ komanda išlygino serijos rezultatą (1:1) ir trečiosios rungtynės jau bus žaidžiamos Dalase.

Likus pusantros minutės ketvirtajame kėlinyje Luka Dončičius tritaškiu didino „Mavericks“ pranašumą (90:81), tačiau šeimininkai atsakė dviem tiksliomis atakomis – 86:90. Svarbias baudas pataikė P.J.Washingtonas (92:86), tačiau tuo pačiu atsakė ir Paulas George’as – 88:92. Derrickas Jonesas pataikė tik vieną baudą (93:88), Kawhi Leonardas realizavo dvitaškį (90:93), o Kyrie Irvingas taip pat įmetė tik vieną baudą – 94:90. Vis tik Dalaso komanda atkovojo kamuolį puolime, K.Irvingas sumetė dar dvi baudas (96:90) ir P.George’o tritaškis jau tik sušvelnino rezultatą – 93:96.

L.Dončičius buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose – slovėnas per 46 minutes pelnė 32 taškus (6/12 dvit., 5/14 trit., 5/6 baud.), atkovojo 6 ir perėmė kamuolį, atliko 9 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, po 3 kartus suklydo ir pažeidė taisykles.

Šįkart „Mavericks“ pasižymėjo geru pataikymu iš trijų taškų zonos (14/33 tritaškių), kai varžovai realizavo 8 metimus iš 30 bandymų.

Pralaimėjusiems Jamesas Hardenas (2/10 trit., 8 rez. per.) ir Paulas George’as surinko po 22 taškus.

„Clippers“: Paulas George’as (7/14 metimai) ir Jamesas Hardenas (6/14 metimai, 8 rez. per.) po 22, Kawhi Leonardas 15 (0/5 trit., 7 atk. kam.), Ivicas Zubacas 13 (12 atk. kam.).

„Mavericks“: Luka Dončičius 32 (11/26 metimai, 9 rez. per.), Kyrie Irvingas 23 (4/8 trit.), P.J.Washingtonas 18 (3/4 trit.), Derrickas Jonesas 10 (7 atk. kam.).

Gairės: nba, mavericks, clippers