0
10-20, 19:00
0
0

Kuklus M.Grigonio žaidimas nesutrukdė „Panathinaikos“ nugalėti Š.Jasikevičiaus auklėtinius

(12)
Vasario 9 d. 23:15
M.Grigonis (Euroleague.net)

Eurolygos 26-ajame ture Mariaus Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ (16/10) ekipa namuose 74:63 (13:21, 25:9, 19:17, 17:16) nugalėjo Stambulo „Fenerbahče“ (15/11) krepšininkus, kuriuos treniruoja Šarūnas Jasikevičius.

Pirmajame kėlinyje sužaidus 4,5 minutės „Panathinaikos“ priartėjo (7:8), bet tada „Fenerbahče“ įmetė 11 taškų be atsako ir susikrovė dviženklį pranašumą – 19:7. Iki ketvirčio pabaigos šeimininkai spėjo priartėti – 13:21.

Antrajame kėlinyje PAO ėmė artėti ir buvo išlyginusi rezultatą, tačiau tai dar nebuvo viskas – pirmąją mačo dalį užbaigė spurtu 11:0 ir išsiveržė į priekį – 38:30. Po didžiosios pertraukos prabėgus 2,5 minutės „žalieji“ jau turėjo dviženklį atotrūkį – 42:32. Skirtumas buvo išaugęs ir iki 15 taškų, bet sužaidus trisdešimt minučių Atėnų ekipa turėjo 10 taškų atsargą – 57:47.

Ketvirtajame kėlinyje „Fenerbahče“ ėmė minti varžovams ant kulnų, kai per kelias minutes deficitą sumažino perpus – 56:61. Vis dėlto daugiau Šaro auklėtiniams priartėti nebepavyko – toliau sunkiai renkami taškai, į kuriuos savo atsakymus turėjo ir „Panathinaikos“, kuri likus 71 sekundei grįžo į dviženklio pranašumo zoną (71:61) bei ramiai užbaigė rungtynes.

M.Grigonis per 22 minutes pelnė 5 taškus (1/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai), sugriebė 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 pražangas, sykį suklydo, 5 kartus prasižengė ir surinko vos 1 naudingumo balą.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 23 (10/22 dvitaškiai), Mathiasas Lessortas 13 (8 atk. kam., 23 naud. bal.), Jerianas Grantas 9.

„Fenerbahče“: Johnathanas Motley 16 (5 atk. kam.), Tarikas Biberovičius ir Nickas Calathesas po 12, Scottie Wilbekinas 10 (1/6 tritaškiai, 5 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: užduokite klausimą pirmadienio podkastui