Kukliai „Žalgirio“ pergales pasitinkantis T.Masiulis: negalime vaikščioti padebesiais
VIDEO interviu (3)
Tomas Masiulis ir Kauno „Žalgiris“ švenčia – pavyko antrąsyk sezone nugalėti Stambulo „Fenerbahče“ klubą. Šįkart – svečiuose.
„Kiekviena pergalė man įsimintina. Čia buvo daugiau emocijų, nes šiuose koridoriuose praleista daug laiko, prieš savo mokytoją žaisti labai smagu“, – sakė T.Masiulis.
– Mačo eigoje pripratote prie varžovų fiziškumo?
– Pirmiausiai, išlikome kantrūs, žinojome, kad jie bus agresyvūs, norės blogą atkarpą nutraukti. To tikėjomės. Pradžioje mūsų agresyvumo trūko, bet likome kantrūs, skaičiai rodo, kad gerai judinome kamuolį, nebuvo statiško žaidimo.
– Ar dabar komanda yra geriausios savo formos?
– Kiekvienos rungtynės nauja istorija, gyveni šiuo momentu. Aš taip jaučiuosi. Kiekviena ataka kaip lemiama, pirma ar paskutinė. Padėjo, kad komanda buvo vieninga, nebuvo emocijų, atsikalbinėjimų. Normalu, kad visi kažkiek nori pagal save, bet tikslų turi siekti kartu.
– Ar saldumo prideda, kad „Žalgiriui“ tai pirma pergalė prieš Šarą išvykoje?
– Nežinau, sakė rūbinėje, gerai, smagu. Kiekvienos serijos nutrūksta. Tai taškas, negalime vaikščioti padebesiais, rytoj jau galvosime apie Uteną. Matote, kaip lentelėje viskas gali apsiversti į kitą pusę.
– Kukliai vertinate pasiekimus, ar įkrintamąsias ar atkrintamąsias norite pasitikti labiau iš autsaiderio pozicijos?
– Nieko nenoriu, noriu laimėti kitas rungtynes, toli negalvoju. O kas bus toliau, ne mano požiūris dėlioti.
– Praeitą savaitę, po mačo su Madrido „Real“, sakėte, kad Šaras parašė žinutę dėl paskutinio epizodo. Kokių išvadų priėjote?
– Jis iškėlė diskusiją, mes visada diskutuodavome. Paprasta diskusija. Nesusipratimas gal išėjo, kad jis man nurodymus dalina. Turbūt galvoju, kad likus mažiau nei 4 sek. reikia pramesti. Ateityje, matyt, pramestume.

Norėdami komentuoti prisijunkite.