Kiaurą gynybą demonstravę slovėnai gavo skaudų sprigtą nuo Kroatijos rinktinės

FOTOGALERIJA (33)
liepos 2 d. 23:13
Kroatai dominavo (FIBA nuotr.)

Olimpinės atrankos rungtynėse Pirėjuje neišvengta nesklandumų. Mačas buvo ilgam sustabdytas dėl sugedusio laikrodžio, bet galiausiai jį sužaidus pergalę šventė Kroatija (1/0), kuri 108:92 (31:16, 23:25, 39:27, 15:24) susitvarkė su slovėnais (0/1).

Taip pat A grupėje žaidžia ir Naujoji Zelandija.

Rungtynės strigo trečiajame kėlinyje – švieslentės tvarkymas užtruko net pusvalandį, o galiausiai komandos grįžo žaisti vienam laikrodžiui neveikiant.

Kroatai nuo rungtynių pradžios turėjo kontrolę savo rankose ir naudojosi kiaura slovėnų gynyba. Tai iliustruoja ir galutinis pelnytų taškų skaičius.

Luka Dončičius rinko trigubą dublį, bet to neužteko: 26 taškai, 11 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų ir 29 naudingumo balai.

Trigubas dublis buvo ir Dario Šaričiaus sąskaitoje – 19 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Ryškiai slovėnų gretose žaidė 19 taškų rinkęs Klemenas Prepeličius (4/11 trit.), po 12 pridėjo Vlatko Čančaras ir Joshas Nebo (9 atk. kam.).

Kroatams 21 tašką rinko (6/7 trit.) ir 6 rezultatyvius perdavimus atliko Goranas Filipovičius, 18 pelnė Ivica Zubacas (8 atk. kam.), 15 – Danko Brankovičius, 12 – Mario Hezonja (6 at. kam., 8 rez. perd.).

„Ilgoji pertrauka“: ant „Žalgirio“ slenksčio esantys gynėjai, gandai apie Kotsarą, Veličkos ir Tubelio likimas, Rubštavičiaus bei „Lietkabelio“ sąjunga ir Čempionų lygos burtai

Gairės: kroatija, slovėnija