07-02, 18:30
Pasaulio taurė
Lietuva
0
Didžioji Britanija
0
07-05, 21:00
Pasaulio taurė
Italija
0
Lietuva
0

K.Bryantas įvardijo du krepšininkus, su kuriais jam buvo maloniausia žaisti

(15)
liepos 14 d., 20:01
K.Bryantas įvardijo savo mėgstamiausius (Scanpix nuotr.)
K.Bryantas įvardijo savo mėgstamiausius (Scanpix nuotr.)
Šaltinis: Krepsinis.net

Kobe Bryantas Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) rungtyniauja jau beveik dvidešimtmetį, tad jam per savo karjerą teko susidurti su dideliu būriu žaidėjų.

Veteranas išskyrė du krepšininkus, su kuriais jam buvo maloniausia rungtyniauti Los Andželo „Lakers“ komandoje.

„Įvardinti yra gana lengva, nes tai – Derekas Fisheris ir Pau Gasolis. Shaqo neįvardinčiau, nes nors su juo ir buvo skambių pergalių, bet žaidimas kartu man nebuvo pats maloniausias“, – sakė K.Bryantas.

 

 

Dėl „PlayStation 5“ verta trumpam tapti ir futbolo ekspertu! Spėk Pasaulio taurės rezultatus „Sportas.lt“ portale ir laimėk.

15 komentarai
Naujausi komentarai (15)
Geriausiai ivertinti (15)
PRO komentarai (12)
i
Noriu gauti pranešimus apie atsakymus į mano komentarą Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai.
Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Komentuoti
Daugiau komentarų
Atsakyti
ILGOJI PERTRAUKA