J.Valančiūnas buvo ryškus europietišku rezultatu laimėtame mače

kiti rezultatai (9)
Vasario 11 d. 08:24
J.Valančiūnas triumfavo kietame mače Portlande (Scanpix nuotr.)

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) europietišku rezultatu pergalę nuskynė Naujojo Orleano „Pelicans“ (31/22) su Jonu Valančiūnu.

Lietuvio klubas išvykoje per 93:84 (29:24, 18:16, 17:23, 29:21) nugalėjo Portlando „Trail Blazers“ (15/37).

Nerezultatyviame mače svarus atrodė dviženklis „Pelicans“ pranašumas (56:44), tačiau šeimininkai dar buvo trumpam išsiveržę į priekį (62:63). Svečiai į tai atsakė dar vienu trumpu spurtu ir triumfavo gana užtikrintai.

Puolime strigo abi komandos – „Trail Blazers“ tritaškius metė vos 29 procentų taiklumu (6/21) ir savo gretose rado tik tris dviženklininkus, Naujojo Orleano klubui vos 14 taškų atnešė nuo suolo pakilę žaidėjai.

Tarp gausiausiai pasižymėjusių starto penketo žaidėjų buvo J.Valančiūnas – 29 minutės, 16 taškų (7/9 dvitaškių, 2/2 baudų metimų), 9 atkovoti kamuoliai, rezultatyvus perdavimas, blokas, 3 klaidos ir 4 pražangos.

Tiesioginis jo oponentas žaidė ilgiau ir pasižymėjo dvigubu dubliu. DeAndre Aytonas per 37 minutes surinko 18 taškų (9/18 dvitaškių), 17 atkovotų, 2 perimtus ir 3 prarastus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus bei 3 blokus.

Tai buvo tik pirmasis komandų susitikimas šį sezoną, dar du laukia kovą ir balandį. „Pelicans“ per pastaruosius šešis mačus suklupo vos kartą, „Trail Blazers“ fiksuoja jau keturių pralaimėjimų seriją.

Artimiausiame mače J.Valančiūnas lankysis gerai pažįstamame Memfyje, Portlande iškart dviems mačams svečiuosis Minesotos „Timberwolves“.

„Pelicans“: Trey’us Murphy 24 (5 atk. kam., 5/8 tritaškių), Brandonas Ingramas 17 (9 rez. perd., 5 klaidos), Jonas Valančiūnas 16 (9 atk. kam., 7/9 dvitaškių), Herbertas Jonesas 14 (5 rez. perd., 3 per. kam.), Naji Marshallas 10, C.J.McCollumas 8 (7 rez. perd., 1/9 tritaškių).

„Trail Blazers“: Jerami Grantas 24 (5 atk. kam., 4 rez. perd.), DeAndre Aytonas 18 (17 atk. kam., 3 blokai), Dalano Bantonas 12 (1/5 tritaškių).