J.Jocytė pergalingai debiutavo WNBA
(3)
Moterų Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (WNBA) debiutavo ketvirtoji lietuvė.
Justė Jocytė pirmą kartą ant parketo išbėgo su San Fransisko „Golden State Valkyries“ (4/2) marškinėliais.
Pernai penktuoju šaukimu naujokių biržoje pakviesta gynėja prisidėjo prie namie pasiektos pergalės prieš Konektikuto „Sun“ (1/7) – 97:70 (27:22, 20:8, 26:18, 24:22).
„Valkyries“ dominavo, o mačo pabaigoje pasirodžiusi J.Jocytė per 5 minutes surinko 5 taškus (1/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio), 2 rezultatyvius perdavimus, klaidą ir 2 pražangas.
Lietuvė į San Fransiską atvyko po sezono Ispanijoje, komanda savaitę skyrė jos aklimatizacijai, poilsiui ir smulkių traumų gydymui bei pamažu įves ją į rotaciją.
J.Jocytė tavo vos ketvirta ant WNBA parketo išbėgusia lietuve – anksčiau tai įgyvendino Aneta Kaušaitė, Jurgita Štreimikytė-Virbickienė ir vos dviem savaitėmis tautietę aplenkusi Laura Juškaitė.
15 taškų į pergalę įnešė Gabby Williams (3/5 tritaškių), 12 – Kaila Charles (7 atk. kam.), 11 – Veronica Burton (6 rez. perd.), 10 – Kaitlyn Chen.
Viešnioms 11 taškų pelnė Aneesah Morrow, kitos žaidėjos dviženklio rezultatyvumo nepasiekė.
Antrąją vietą lygoje besidalinančios „valkirijos“ artimiausią mačą sužais penktadienį – į svečius atvyks Indianos „Fever“ (4/2), su viena ryškiausių lygos žvaigždžių Caitlin Clark.

Norėdami komentuoti prisijunkite.