J.Jocytė efektyviai išnaudojo laiką aikštėje
Justė Jocytė trečiosiose savo rungtynėse Nacionalinėje moterų krepšinio asociacijoje (WNBA) ant parketo žaidė tik paskutinėmis minutėmis, bet pademonstravo ypatingą efektyvumą.
Visgi lietuvės ginama „Golden State Valkyries“ (5/3) namuose 81:91 (23:21, 18:22, 13:29, 27:19) nusileido Las Vegaso „Aces“ (5/3).
J.Jocytė pirmą kartą aikštėje pasirodė likus 5,5 minutės, kai komanda atsilikinėjo 63:83. Ji žaidė iki mačo pabaigos ir antras rungtynes paeiliui turėjo geriausią plius/minus rodiklį komandoje – plius 10.
JUSTE JOCYTE.
— GSVL (@ValksLatam) May 31, 2026
VIVA LITUANIA.
pic.twitter.com/IVDSg6JA7D
Per pusšeštos minutės palangiškė pasižymėjo 5 taškais (0/1 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovotu kamuoliu ir rezultatyviu perdavimu.
Šeimininkėms daug kainavo trečiasis kėlinys, kurį „Aces“ laimėjo 29:13 ir nurūko į priekį – 72:54.
Įspūdingą pasirodymą nugalėtojų gretose surengė geriausia lygos žaidėja A'ja Wilson – 28 taškai (11/21 dvit.), 15 atkovotų kamuolių ir 4 blokai. Jackie Young taip pat buvo ryški – 23 taškai (5/9 trit.), 7 atkovoti kamuoliai ir 9 rezultatyvūs perdavimai.
Tuo metu šeimininkėms 20 taškų sumetė Gabby Williams (2/8 dvit., 4/6 trit.).
Mačo epizodai:

Norėdami komentuoti prisijunkite.