Ispanijos čempionate – „Valencia“ ekipos nesėkmė
Tarp aštuonių stipriausių Eurolygos komandų patekęs Valensijos „Valencia“ (21/8) klubas Ispanijos čempionato išvykos mače 102:104 (22:18, 34:30, 26:30, 20:26) nusileido Manresos BAXI (12/17) krepšininkams.
Dar ketvirtajame kėlinyje Valensijos komanda turėjo 8 taškų pranašumą (98:90), tačiau puikią atkarpą sužaidė Retinas Obasohanas, kuris padėjo išsiveržti į priekį šeimininkams (103:102) ir iškovoti pergalę.
Nugalėtojams R.Obasohanas pelnė 30 taškų, Alejandro Reyesas pridėjo 17, Agustinas Ubalis – 15 (5/5 dvit.)
Pralaimėjusiems Brancou Badio pelnė 16 taškų (7/12 metimai), Dariusas Thompsonas ir Matthew Costello (6 atk. kam.) surinko po 12.
Valensijos ekipa ateinančią savaitę tęs savo ketvirtfinalio seriją prieš Atėnų „Panathinaikos“ ir bandys atsitiesti po dviejų pralaimėjimų namuose.

Norėdami komentuoti prisijunkite.