I.Sargiūnas: tik žengę ant parketo finale suprasime, ką nuveikėme
VIDEO interviu (1)
Vilniaus „Ryto“ komanda penktadienį vakare surengė treniruotę prieš šeštadienio FIBA Čempionų lygos finalo rungtynes su Atėnų AEK.
Ignas Sargiūnas teigė, kad komanda išlaikė ramybę ir laukia šeštadienio, nors dar iki galo nesuprato, ką padarė pusfinalyje.
– Ar pavyko išlaikyti ramybę po laimėjo pusfinalio?
– Taip, pavyko. Šiandien buvo renginys, tad pavyko kažkiek prasiblaškyti, pasivaikščioti ir pailsėti, tad pavyko išlaikyti ramybę.
– Ar nemanote, kad G.Žibėnas turėjo gauti geriausio trenerio prizą?
– Ne man spręsti. Gaila, kad Hardingo nebuvo tarp trijų MVP kandidatų. Tie apdovanojimai yra labai subjektyvūs, todėl nereikia daug kalbėti. Smagu dėl Žibėno, kad jis pateko tarp keturių geriausių.
– Nesijautėte, kad pats vertas būti bent jau antrajame penktuke?
– Ne, nes yra daug gerų žaidėjų. Matau, kokie krepšininkai, daug talentingų ir stiprių, tad yra kam ten būti.
– Kur yra AEK stiprybės?
– Geras krepšinis „vienas prieš vienas“ ir universalumas prieš kelias pozicijas. Šiek tiek kitokia komanda nei buvo „La Laguna“. Turi daug atletiškumo ir jėgos.
– Pats sužaidėte prastą pusfinalį, bet pergalė galbūt nuramino?
– Mano pasirodymas nieko nekeičia, nes svarbu pergalė ir tai, kaip visi sužaidėme. Aš turiu trumpą atmintį tam.
– Kaip reikia stabdyti L.Lekavičių?
– Žinome jo stipriąsias savybes. Turime būti atidūs ties juos, nes jis ir gerai pataiko. Reikia gintis kaip visada ginamės prieš greitus gynėjus.
– Greitas žaidimas yra akcentas?
– Taip, toks akcentas buvo ir prieš „La Laguna“. Tada pavyko tai padaryti, nes norėjome kuo daugiau atakų surengti, tada mažėja varžovų pergalės tikimybė. Panašūs akcentai bus ir šeštadienį.
– Ar jau supratote, ką padarėte?
– Dar virškinu šitą informaciją. Finale žengiant ant parketo tik tada suprasime.
– Jaučiate, kad žaisti lengviau, kai nesate favoritai?
– Lengviau, nes nusimetėme spaudimą. Galvoje mažiau minučių, žaidi laisviau. Tai tikrai naudinga.
– Treneris sakė, kad finalai keičia žaidėjų likimus. Ar jūsų dar gali pakeisti, ar jis jau kito sezono klausimu nuspręstas?
– (Juokiasi). Nepakeis man gyvenimo, gali pakeisti tik istoriją. Galiu taip atsakyti.
– Ar matėte „Ryto“ sirgalių eiseną?
– Mačiau daug tų klipų ir nuotraukų iš eisenos. Labai smagu. Žinau, kad atvažiuos dar daugiau ir rytoj viskas atrodys dar įspūdingiau.
– Kai pamatėte A.Gudaičio ašarą, gal ir pats vieną nubraukėte?
– Ašarėles taupau finalui.
– Kaip turnyro organizacinė pusė?
– Viskas gerai – viešbutis geras, maistas geras, saulė šviečia, krepšinį žaidžiame. Viskas smagu.

Norėdami komentuoti prisijunkite.