Galingo Kh.Middletono nepakako – per pratęsimą triumfavusi „Pacers“ išsiveržė į priekį

(9)
Balandžio 27 d. 08:17
Kh.Middletonas pelnė 42 taškus (Scanpix nuotr.)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos ketvirtfinalio mače Indianos „Pacers“ namie per pratęsimą 121:118 (39:22, 28:33, 23:28, 21:28, 10:7) nugalėjo Milvokio „Bucks“ ekipą.

Tai buvo antroji Indianos ekipos pergalė iš eilės ir dabar „Pacers“ serijoje pirmauja 2:1.

Ketvirto kėlinio pabaigoje Aaronas Nesmithas baudomis padidino Indianos ekipos pranašumą iki trijų taškų (111:108), tačiau „Bucks“ atakai turėjo 6,2 sekundės. Jų Milvokio komandai užteko ir Khrisas Middletonas tolimu metimu lygino rezultatą – 111:111.

Pratęsime vyko lygi kova likus 8 sekundėms Kh.Middletonas dar vienu tritaškiu vėl lygino rezultatą – 118:118. Šįkart jau „Pacers“ rengė paskutinę ataką – Tyrese’as Haliburtnas pelnė taškus su pražanga ir išplėšė pergalę – 121:118.

Milvokio komandai nepakako galingo Kh.Middletono, kuris per 41 minutę pelnė 42 taškus (12/20 dvit., 4/9 trit., 6/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Mylesas Turneris – jis pelnė 29 taškus (6/11 dvit., 4/10 trit., 4/6 baud.) ir atkovojo 9 kamuolius.

Trigubą dublį šiame mače užfiksavo Tyrese’as Haliburtonas, kuris pelnė 18 taškų (7/10 dvit., 1/12 trit., 1/1 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 16 rezultatyvių perdavimų.

„Tai buvo tikrai smagus mačas ir jo pratęsimas. Ko dar gali norėti daugiau? Atmosfera buvo tiesiog ypatinga“, – kalbėjo trigubo dublio autorius.

Milvokio komanda vis dar vertėsi be blauzdos traumą patyrusio Giannio Antetokounmpo.

„Bucks“: Khrisas Middletonas 42 (10 atk. kam.), Damianas Lillardas 28 (4/12 trit., 8 rez. per.), Bobby Portisas 17 (18 atk. kam.), Brookas Lopezas 14, Patrickas Beverley 11.

„Pacers“: Mylesas Turneris 29 (9 atk. kam.), Tyrese’as Haliburtonas 18 (10 atk. kam., 16 rez. per.), Pascalis Siakamas 17 (9 atk. kam.), Andrew Nembhardas 16 (6/10 metimai), Obinas Topinas 15, Aaronas Nesmithas 13 (1/7 trit., 8 atk. kam.).

„Ilgoji pertrauka“: geriausių Lietuvos krepšininkų TOP20 – Buzelio potencialas ir galimybės, pelenės istorijos, veteranų likimai, Ulanovo pajėgumas ir kaip kai kurie žaidėjai atrodytų kitose komandose

Gairės: nba, bucks, pacers