FIBA Europos taurės finale – sėkmingesnis T.Dimšos ekipos startas
(1)
FIBA Europos taurės finale susitinka dvi lietuvius savo gretose turinčios komandos.
Pirmajame serijos mače Tomo Dimšos atstovaujama Salonikų PAOK namie 79:73 (16:13, 27:22, 17:18, 17:19) įveikė Bilbao „Surne“ su Margiriu Normantu.
Finale žaidžiamos dvejos rungtynės ir titulą iškovos ekipa, kurios bendras abiejų mačų rezultatas bus geresnis.
T.Dimša per 28 minutes pelnė 7 taškus (1/1 dvit., 1/5 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo, 4 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.
M.Normantas aikštėje praleido 18 minučių, pelnė 4 taškus (0/3 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir surinko 4 naudingumo balus.
Nugalėtojams Patrickas Beverley įmetė 24 taškus (5/7 trit), Breeinas Tyree pridėjo 21 (2/10 trit.).
Pralaimėjusiems Justinas Jaworskis pelnė 24 taškus (3/10 trit.), Darrunas Hilliardas surinko 19 (7/16 metimai).

Norėdami komentuoti prisijunkite.